Skúsený obranca, ktorý odohral v NHL 695 zápasov, predstúpil vo štvrtok večer po víťaznom súboji 4:2 s Dinamom Minsk pred novinárov. „Bolo náročné si zvyknúť na nový systém po zmene trénerov. Takisto sme sa ťažšie rozohrávali, ale na to sa nemôžeme vyhovárať. Mali sme zbierať viac bodov na klziskách súperov, čo rozhodlo o tom, že sme sa nedostali do play-off,“ vyhlásil Meszároš.

Sexi Bouchardová sa poriadne nabalí: Za to, čo sa stalo po zápase s Cibulkovou vysúdila milióny!

No, a po zhodnotení nevydarenej sezóny, to prišlo. „V reprezentácii som skončil!“ zaskočil 32-ročný zadák svojou odpoveďou. "Je to pre mňa sklamanie, chcel som skončiť reprezentačnú kariéru na olympiáde. Rozhodol som sa tak už predtým,“ vysvetlil Meszároš, ktorý sa ale nedostal do nominácie na ZOH v Pjongčangu.

Andrej Meszároš skončil v slovenskej reprezentácii.
Andrej Meszároš skončil v slovenskej reprezentácii.
Zdroj: Michal Smrčok

„Nikomu to nezazlievam, pretože sezóna nebola z mojej strany dobrá. Tréneri sa tak rozhodli, tak som to akceptoval,“ podotkol líder Slovana, ktorý to takto potvrdiť aj ďalším vyjadrením: „Sledoval som každý zápas Slovenska, vstával som preto aj o štvrtej ráno. Držalo som chalanom palce a oni predviedli, že hokej vedia hrať. Bojovali, no výsledky neboli podľa predstáv, ale nemajú sa za čo hanbiť.“

FOTO Unikli ďalšie pornozábery známej športovkyne: Tá má ale teda odvahu!

Koniec v národnom tíme je prekvapením, pretože Meszároš má len 32 rokov, čo je na obrancu priam ideálny vek. Ďalším otáznikom je, prečo sa tak skúsený hráč rozhodol pred domácim svetovým šampionátom, ktorý sa v Bratislave a Košiciach uskutoční v máji 2019. „Je to moje definitívne rozhodnutie,“ poznamenal Mesko, ako ho prezývajú spoluhráči.

Ako to je s jeho budúcnosťou v Slovane? „Skončila mi zmluva a uvidí sa, či ma v klube budú chcieť. Ak áno, zariadim sa podľa toho, no som otvorený tomu, že by som v Bratislave zostal,“ skonštatoval Meszároš, ktorý sa pozastavil aj pri tom, či vôbec budú hrať belasí v budúcej sezóne v KHL: „Toto je otázka na vedenie klubu, ale podľa mňa by bola škoda, keby Slovan nehral v KHL.“

Česi sa rozhodli pomôcť Schumacherovi: V toto Michaelova rodina už ani nedúfala!

FOTO VIDEO Ošiaľ v Banskej Bystrici! Veľkolepé oslavy Kuzminovej s neuveriteľnými darmi!

FOTO Internet po českej olympijskej senzácii vybuchol: Vtipy na účet Ledeckej vás pošlú do kolien