Takúto nepriaznivú šnúru ešte nezaznamenali. „My sme dúfali, keď sme nastupovali do jednotlivých zápasov, že už sa to zlomí. Netušili sme však, že séria bude až tak dlhá. Vedeli sme a hovorili sme si, že nikto nám nepomôže, musíme sa z toho dostať sami. Tieto čarovné slová sme si stále opakovali.,“ skonštatoval obranca Ivan Švarný.

Bratislavský bek priznáva, že už to bola viac psychická ako fyzická záležitosť. „Áno, bolo to tak, ale už posledné zápasy naznačili, že chuť tu je, no a napokon si to odniesol Novgorod s ktorým sme vyhrali na nájazdy. Tréner Vladimír Országh skúšal už všetko s nami, mali sme aj mentálneho kouča, ale bolo to v nás, my sme to museli prelomiť,“ tvrdí Ivan.

A či si myslí, že je to najhoršia sezóna v histórii KHL a hrozí výpredaj? „Nemyslím si, ale určite najhoršia, čo sa týka šnúry prehratých zápasov. Řepík síce odišiel, ale to bola vec akejsi dohody. Či nastane výpredaj, netrúfam si povedať, to musí vedieť manažment. Ak Slovanu nezrušia zákaz, ktorý dostal od vedenia KHL, tak už dohráme sezónu s tým, čo máme,“ uzavrel Švarný.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Vianočná „predohra“ KOZÁKOVCOV priamo z postele: Pozrite, ako to hrdličky spolu roztočili!

FOTO Rapera Rytmus čaká premiéra v ringu: Prezradil taktiku na súpera!

FOTO Slovenské škandály v roku 2018: Škandalózny koniec Kozáka a šokujúci rozchod Saganovcov!