Už dávnejšie otvorene priznal, že nechápe načo sa Slovan silou mocou drží v KHL, keď na to nemá financie a situácia sa opakuje rok, čo rok. Nádej na lepšie časy svitla príchodom Patrika Zimana, ktorý sa snažil eliminovať dlhy a stabilizovať finančnú situáciu. „Keďže pán Ziman odišiel, asi nebol spokojný so systémom práce Slovana. Majiteľ klubu ho nepodržal, tak sa rozhodol odísť. Zvážil, že v takýchto podmienkach sa robiť nedá a dal výpoveď,“ skonštatoval Ľubo.

FOTO Takto vyzerá podraz. Šokujúce praktiky v hokejovom Slovane: EXKLUZÍVNY DÔKAZ o novom trénerovi!

Fanúšikov, ktorí vyhlásili bojkot, chápe. „Nepáči sa im veľa vecí. Majú právo vyjadriť svoj názor. Som zvedavý, či to klub nejakým spôsobom bude riešiť, alebo či si stále budú húsť svoju pesničku. Fanklub Verní Slovanu je srdcom fanúšikov,burcujú atmosféru v dobrom či zlom. Je to veľká sila a hokej sa hrá predsa pre fanúšikov. Treba s nimi jednať a vypočuť si ich, čo ich trápi. Aby boli aj oni spokojní,“ tvrdí Višňovský.

Už bývalý generálny manažér Patrik Ziman zo Slovana odišiel.
Už bývalý generálny manažér Patrik Ziman zo Slovana odišiel.
Zdroj: tasr

EXKLUZÍVNE Náhradu hľadali poza jeho chrbát. Zankovec v Slovane končí: Bolo ťažké motivovať hráčov bez výplat

„Tak ako to celé funguje, to nie je dobré. Ryba však smrdí od hlavy. Prečo sem hráči nechcú chodiť? Treba im vytvoriť férové podmienky a jednať s nimi fér. Problém nie je v kabíne, ale hore! Prvý to naznačil Michal Vondrka, keď otvorene prehovoril o pomeroch v Slovane. Odvtedy sa nič nezmenilo. Jedni, čo majú niečo našetrené, prehovoria, iní držia jazyk za zubami, lebo si to nechcú rozhádzať. Slovan je značka v Európe a toto je hazard s jej menom. V takom klube to mať fungovať tak, že hráči majú dostávať výplaty a ak niečo, tak má prísť niekto do kabíny a objasniť situáciu. A nie, že chlapci po jednom chodia vyklepkávať hore, kedy dostanú nejaké euro,“ prízvukuje populárny „Višňa“. „Stále hovorím, že keď na to nemajú, nech idú hrať do ligy radšej s Detvou! Takých 3000 fanúšikov tam príde a zvyknú si. Nebudú musieť zháňať milióny. Slovenskej súťaži to pomôže. Toto je môj názor, nemusí sa niekomu páčiť,“ uzavrel Višňovský.

Mohlo by vás zaujímať:

VIEME PRVÍ Šokujúce zmeny v hokejovom Slovane: Šéf klubu to už nevydržal, vedenie podržalo radšej nepriateľa fanúšikov!

FOTO Takto bývajú najbohatší slovenskí športovci: Hokejisti v bytoch za milióny, Sagan má zámok, tenistky v raji

FOTO Federerova slovenská manželka všetkým vyrazila dych: Mirka, odpadneme, si to naozaj ty?!