V Čechách bol spokojný, ale už mal toho dosť. „Viem, že už nie je toho veľa predo mnou a už som mal dosť cestovania a všetkého. Predsa len nie som najmladší, a preto som sa rozhodol, že ponuku prijmem. Rozprával som sa s pánom Jurajom Bakošom, ktorému dôverujem. A tak sme sa dohodli, hoci zatiaľ bez podpisu. Zmluvu podpíšem až vtedy, keď mi zavolajú. Dúfam, že sa tak stane a že to dopadne dobre,“priznal populárny „Kuko“.

Konkrétnu podobu zatiaľ mužstvo nemá, pretože Slovan ešte nedostal ani licenciu potrebnú na pôsobenie v súťaži, a tak mnohí hráči čakajú, čo bude a ako sa to všetko vyvinie. „Ja čakám na Michela Miklíka, s ktorým by som si rád v Slovane zahral. Vo Francúzsku skončil a privítal by som ho rád. Čísla 16, 19 by to oživili,“ zasmial sa Kukumberg.

Nie je žiadnym tajomstvom, že obaja sú aj vynikajúci kamaráti a často trávia chvíle spolu aj mimo ľadu. Obľubujú Chorvátsko, kam sa nedávno vybrali a užívali si voľno. Obaja majú aj „vodičák“ na čln, a tak sa prevážali po mori spolu s ich deťmi.

Kukumberg si užil dovolenku s Miklíkom (vzadu).
Kukumberg si užil dovolenku s Miklíkom (vzadu).
Zdroj: archív R. K.