Aby toho nebolo málo, klub má dlhy ešte z minulej sezóny a v aktuálnom ročníku videli hráči podľa našich informácií peniaze naposledy v polovici októbra. Niekoľko mesiacov tak hrajú bez výplat, čo sa pravdepodobne z totálnej frustrácie odzrkadľuje aj na výkonoch na ľade. Kde je ten záhadný sponzor o ktorom sa stále rozpráva?

Slovanu patrí posledná priečka v Západnej konferencii, nikto z celej ligy nezískal menej bodov, ťahá sedem zápasovú šnúru prehier a stratil už aj matematickú šancu na postup do play-off. Mnohým sa nepáči ani momentálne vedenie klubu a najmä osoba športového riaditeľa Oldřicha Štefla. Jeho hlavu žiadajú aj fanúšikovia i fanklub Verní Slovanu, ktorí niekoľkokrát vyhlásil už bojkot, ale nič sa nezmenilo.

Nelichotivo sa o Šteflovi vyjadril pre magazín českého denníka Sport bývalý útočník Slovana Radek Smoleňák. Ten v minulej sezóne patril medzi najlepších hráčov tímu - až dokým s ním klub nerozviazal zmluvu.

„S prevahou som viedol bodovanie, ale urobil zo mňa vyvrheľa. Ľudský humus,“ povedal pre magazín Smoleňák. „S týmto pánom tam musí hokej zaniknúť. Zaujímavé je, že to vidia úplne všetci. Pritom pre Slovan robí množstvo vynikajúcich ľudí, ale jeden to kazí?“ dodal. Štefl sa v následnom stanovisku proti slovám Smoleňáka ohradil a tvrdil, že ho dvakrát podržal, keď jeho odchod z klubu žiadali vtedajší tréneri Miloš Říha a Eduard Zankovec.

Mohlo by vás zaujímať:

Blíži sa premiérový Winter Classic Games 2019 Višňovský – stále to mám v rukách!

So Slovanom to ide dolu vodou, prehry už nebavia ani fanúšikov: Tribúny zívajú prázdnotou

V akadémii Dunajskej Stredy je šatňa v netradičnom farebnom stvárnení: Predsa je v slovenských farbách