Aj keď čakal do posledného možného termínu, dočkal sa. A obišiel spolu s ostatnými hráčmi, ktorí sa nebáli dať Slovan na súd, najlepšie. „My sme sa už počas sezóny bavili s chalanmi v kabíne, že ak nám nezaplatia, budeme to riešiť právne. A preto sme sa rozhodli podať na súd návrh na konkurzné konanie a okrem toho aj trestné oznámenie na políciu za uprednostnenie veriteľa, keďže uprednostnili niektorých hráčov a vyplatili im po 30 percent,“ objasnil Buc.

Napokon sa však ukázalo, že títo štyria hráči (Buc, Tomáš Hrnka, Marek Čiliak, Patrik Lamper) obišli najlepšie a dostali všetky svoje peniaze. „Oplatilo sa čakať, i keď sme si užili svoje. Nepodľahli sme žiadnym tlakom ani vyhrážkam a máme teraz všetko na účte, čo nám patrí. Stálo nás to veľa trpezlivosti, ale sme napokon radi. Teraz si môžu búchať hlavu tí, čo podpísali splátkové kalendáre,“ dodal Dávid.

„Ešte by som chcel povedať, že my nie sme žiadni tvrdohlaví rebeli, my sme len bojovali za to, čo nám patrí,“ uzavrel reprezentačný útočník.

Reprezentačný útočník má už srdce na mieste.
Reprezentačný útočník má už srdce na mieste.
Zdroj: Matej Remmy Jankovič