Pochopiteľne aj on zachytil informáciu o tom, že KHL zasiahla a „potrestala“ belasých podobne ako Vladivostok. Štatutári Juraj Široký a Juraj Široký ml. majú pozastavenú činnosť v KHL pre dlhy zo sezóny 2017/18. V stanovisko klubu stálo, že rešpektujú rozhodnutie KHL, pracujú na postupnom uhradení dlhov z minulosti a stabilizácii situácie prostredníctvom nového partnera.

Činnosť štaturárov Slovana je pozastavená: Klub verdikt KHL rešpektuje

„Ty bláho, konečne!“ boli prvé slová Michala Vondrku, ktorý presne pred šiestimi rokmi ako prvý prehovoril o meškajúcich výplatách. Vedeniu sa to samozrejme nepáčilo a dlho sa snažilo situáciu bagatelizovať. „To je všetko pekné, ale kladiem si otázku, prečo KHL zasiahla až teraz, po šiestich rokoch? Veď koľko chlapcov to riešilo s právnikmi súdnou cestou a nič...Preto by ma veľmi zaujímalo, že čo bolo tým spúšťacím mechanizmom, že sa KHL k tomu konečne odhodlala,“ zamyslel sa Michal.

Juraj Široký st. a jeho syn Juraj dostali od vedenia KHL stopku.
Juraj Široký st. a jeho syn Juraj dostali od vedenia KHL stopku.
Zdroj: Michal Smrčok

„Ale na druhej strane, aký je to trest? Ako to mohlo toľko rokov takto fungovať? To nevrhá dobré svetlo ani na samotnú KHL. Toto roky prehliadali? Situáciu má vyriešiť nejaký nový sponzor. Aký - pani Colombová? O tom sa tu tiež hovorí roky, len nikto netuší, kde je stále ten sponzor a či vôbec existuje,“ dodal Vondrka. „Teší ma však na duši aspoň to, že som sa dožil aspoň akej takej spravodlivosti. Že to, na čo som poukázal pred rokmi, bola pravda,“ uzavrel.

Mohlo by vás zaujímať:

Česi zúria a sú vytočení do nepríčetnosti: Ich najväčšou celebritou je slovenský športovec!

FOTO Filipa Šeba sme prichytili so sexi návrharkou! Pozrite sa, s kým vyrazil do ulíc Prahy!

EXKLUZÍVNE Weiss prehovoril po skratovom odchode z lavičky: Drsný odkaz reprezentácii a šokujúce rozhodnutie!