Obaja hokejisti aktuálne pôsobia v susednom Česku. Neustály kolotoč okolo ich bývalého pôsobiska však naďalej sledujú. Brankárskemu esu neustále chýbajú na účte peniaze od jeho bývalého zamestnávateľa. „Sú to vyše tri výplaty. Odkedy som odišiel, neprišlo mi nič. Ani mi nedali žiadne termíny, kedy to splatia,“ povedal na rovinu slovenský brankár o Slovane Bratislava.

Chcel by som, aby pokračoval v ruskej súťaži. Keby to fungovalo normálne, tak v Slovane je ideálne prostredie. Pekné mesto, výborné zázemie okolo klubu. Aj hráči by sa do tímu tlačili. Ale, keď máš povesť neplatiča, ťažko niečo zmeníš,“ dodal reprezentačný brankár. Aj napriek nezhodám by však rád videl bratislavský klub naďalej pokračovať v KHL. So slovenským tímom to nevyzerá vôbec ružovo a stále sa nevie, či naďalej zostane pôsobiť v KHL. „O Slovane neviem nič, nikto so mnou nie je v kontakte,“ uzavrel Marek.

Bývalý brankár Slovana Čiliak bez servítky: Dlžia mi tri výplaty, nikto so mnou nekomunikuje
Zdroj: Július Dubravay

Bývalý miláčik belasých Michal Vondrka si o tom tiež myslí svoje. Nie je vôbec stotožnený s tým, že jediný slovenský účastník Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) a lotyšský klub Dinamo Riga dostali od vedenia súťaže výnimku a môžu dodať dokumenty o finančnej záruke do 30. apríla 2019. „Mne to pripadá tá istá „šaškárna“ dokola. Nechápem počínanie KHL. Pokiaľ má mať súťaž pravidlá, tak sa musí postupovať u každého rovnako. No tu mi to pripadá, že je na každého iný meter. Na mieste ostatných klubov, ktoré keď vidia, že oni si záväzky plnia a Slovan stále má problémy, dostáva odklady, tak by som sa začal búriť. Takto to nemôže fungovať. Môže mi to byť už jedno, ale ľúto mi to je kvôli tým chalanom, čo tam hrajú. Prial by som si, aby to tam fungovalo, pretože destinácia je to super,“ zakončil Vondrka.

Mohlo by vás zaujímať:

Hodnotu titulu hádzanárok Michaloviec zvyšuje mlaď: Je to jeden z našich cieľov

VIDEO Najlepší strelec Fortuna ligy Šporar na rovinu: Pripravuje sa na zápas sexom?

VIDEO Washington tenisovo prestrieľal Černákovu Tampu Bay: Domáca víťazná séria Bostonu sa skončila