Výkony na olympijskom turnaji by lukratívnejšiu adresu mohli priniesť aj útočníkovi Pavlovi Regendovy, ktorí v siedmich zápasoch zaznamenal štyri body. "Momentálne je mojím cieľom zabojovať v play-off s Michalovcami. Potom uvidíme, čo bude ďalej," uviedol Regenda po návrate na Slovensko.

22-ročný krídelník sa po troch sezónach strávených v mládežníckych súťažiach vo Švédsku a Fínsku vrátil v roku 2020 do rodných Michaloviec. V Tipos extralige sa mu v tomto ročníku darí, keď v 35 dueloch zaznamenal 32 bodov.

Spoľahlivé výkony pod piatimi kruhmi podával aj obranca Martin Martinčin, ktorý strávil sedem rokov v elitnej NHL. Z nej sa pred touto sezónou vrátil a oblieka dres českého Třinca. No bronzový Peking mu môže pootvoriť dvere späť za veľkú mláku. "Samozrejme, ak by prišla ponuka z NHL, zobral by som ju všetkými desiatimi. Veľmi rád by som sa do nej vrátil," uviedol Marinčin. 

Fenomenálne brankárske štatistiky gólmana Patrika Rybára, účasť v All-star tíme olympijského turnaja a spoľahlivé výkony sú devízy, ktoré by ho mohli katapultovať späť do zámoria. Tam už Rybár jednu sezónu strávil, keď v sezóne 2018/19 chytal na farme Detroitu Red Wings v Grand Rapids. Aktuálne pôsobí v KHL v tíme Dinamo Minsk.