Slovensko - Švédsko 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Góly:
20. Nordinová (Olssonová, Bouvengová), 41. Wiknerová-Zienkiewiczová (Lowenhielmová, Nylenová-Perssonová), 49. Bouvengová. Rozhodovali: Cooková (USA), Karklinová (Lot.) - Hanleyová (USA), Wang (Čína), vylúčené: 2:4 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0.

SR: Zimková – Kubeková, Drábeková, Bednáriková, Čurmová, Leskovjanská, Vysokajová, Šulíková, Cagáňová - Ištocyová, Čupková, Matejková – Maskaľova, Hlinková, R. Halušková – Sádecká, Košecká, Korenková – Záborská, L. Halušková, Suráková

Švédsko: Grahnová – Waxinová, Nylenová-Perssonová, Berglundová, Kjellbinová, Adolfssonová, Anderssonová, Hedinová, Fallmanová - Lundinová, Lowenhielmová, Wiknerová-Zienkiewiczová – Bouvengová, Olssonová, Nordinová – Murenová, Lin. Johanssonová, Ljungblomová – Lis. Johanssonová, Hjalmarssonová, Carlssonová

Favorizované Švédky boli nebezpečnejšie, no Slovenky s nimi dokázali držať krok. V úvode si dokonca zahrali presilovku, ale nedokázali ju využiť. Severanky si vypracovali prvú veľkú šancu v 5. minúte, no Zimková stihla zasiahnuť. Slovenky sa v druhej polovici prvého dejstva dostali pod tlak a v 20. minúte inkasovali z dorážky Nordinovej - 0:1.

Šancu na vyrovnanie mali v úvode druhej časti, keď si zahrali vyše minútovú presilovku o dve hráčky, no nedostali sa do vyložených šancí. V nájazde neuspela Ištocyová a na druhej strane niekoľkokrát zachránila Zimková. Slovenkám nevyšiel vstup do tretieho dejstva, keď Wiknerová-Zienkiewiczová zvýšila už po niekoľkých sekundách na 2:0 a v 48. minúte premenila presilovku Bouvengová. Domáce hráčky si v závere už postrážili náskok a zaknihovali dôležité body do tabuľky.

Tabuľka kvalifikácie na ZOH 2022
1. Francúzsko    1  1  0  0  0  4:0  3
2. Švédsko          1  1  0  0  0  3:0  3
3. SLOVENSKO   1  0  0 0  1  0:3  0
4. Kórejská rep. 1  0  0  0  1  0:4  0