Utkvel ti v rámci tejto šou výkon niektorého z nich v pamäti?

- Dávnejšie prišiel za mnou vtedajší kapitán tímu Karol Sloboda a povedal mi, aby som kanadskému legionárovi Ericovi Sellecovi oznámila, že je na rade. Rovnako ako všetci chalani, aj ja som si myslela, že s tým nebude vonkoncom súhlasiť. On však na moju výzvu s úsmevom odvetil ok, no maj na pamäti, že som výborný tanečník. A to aj bol. Nacvičili sme vynikajúce vystúpenie na africké nôty, boli tam perfektné dvíhačky, tanečné kreácie, veľa sme sa nasmiali. Eric bol skvelý parťák.

V súvislosti s tebou je zaujímavé, že si si v podstate okamžite potykala s fotoaparátom. Kedy si zistila, že ťa to pred objektívom baví?

- Samotné krasokorčuľovanie je veľmi vďačný šport na fotografovanie , no k profesionálnemu foteniu som pričuchla prvýkrát, keď som si ako 27-ročná robila kurz image-makera. Potom prišiel príbeh s mojim bývalým priateľom Ilhanom Mansizom, ktorého súčasťou bolo z času na čas aj fotenie. Ale v skratke by som to opísala asi tak, že fotka sa do mňa jednoducho zaľúbila a ja zrejme do nej ešte viac.

Nové SEXI fotky slovenskej krasokorčuliarky si pozrite v GALÉRII

V poslednom čase vzniklo aj mnoho fotosérii z iného prostredia ako je ľadová plocha. Čo všetko si absolvovala a ako si sa pri tom cítila?

- Pri fotení sa vždy cítim výborne, pretože ma to nesmierne baví a verím, že na výsledku je to potom vidieť aj cítiť. Absolvovala som fotenie s vodou, múkou, na motívy punk, na ľade so sveteľnými efektami či parou. Keď som nemohla ísť na štadión, tak mojím pracoviskom sa stalo zamrznuté Chorvátske rameno. A samozrejme, fotenie so synom nemôže chýbať, aj jemu sa pred objektívom celkom páči.

A ako je na tom tvoj onedlho 4-ročný Liam po športovej stránke? Bude aj z neho krasokorčuliar?

- Liamko je veľmi živé, bláznivé a pohyblivé chlapča. Chodí so mnou na gymnastiku, ktorú učím deti od troch do šiestich rokov. Je šikovný. Nedávno sme sa konečne spolu dostali aj na ľad a aj tam mu to ide výborne. Chcela by som ho naučiť korčuľovať a potom posunúť k hokeju. Krasokorčuliara z neho veru neplánujem urobiť.

Nenastal čas aj na druhého potomka?

- Nastal. (smiech) No hoci žena toho zvládne veľa, na dieťatko si sama nevystačí...