Po čase si sa stala opäť súčasťou šou hokejového klubu Bratislava Capitals. Ako si sa k tomuto džobu dostala?

- V jeden krásny augustový deň v roku 2019 mi zavolal Dušan Pašek mladší a spýtal sa ma, či by som robila vystúpenia s hokejistami po víťaznom zápase na spôsob ľadového ostria. Bez váhania som prikývla. Nemala som síce presnú predstavu, ako to bude vyzerať, no zbožňujem výzvy a robiť neopozerané, nové a jedinečné veci. Tak som do toho skočila. Na ľade sa cítim slobodná a moja duša plesá. Potom však prišla kvôli covidu nútená, viac ako ročná pauza, no už som v tom konečne zase. Veľmi mi to chýbalo.

Nové SEXI fotky slovenskej krasokorčuliarky si pozrite v GALÉRII

To, čo na ľade predvádzaš s hráčmi, sú tvoje nápady? Ako vznikajú?

- Áno, každé jedno vystúpenie je môj nápad. Od výberu hudby, cez choreografia, kostým, make-up až po vlasy. Postup volím zväčša podľa spomínaných kostýmov. Mám rôzne univerzálne, no aj množstvo špecifických na africké, španielske či indické nôty. Potom hľadám vhodnú hudbu, následne vymýšľam choreografiu a potom nasleduje samotný nácvik. Ale z času na čas je to aj tak, že mám jednoznačný nápad, hudbu a potom zostavujem vhodný kostým a tvorím dané predstavenie. Výber partnera je v súčasnosti na Dušanovi Pašekovi, no ku koncu sezóny 2019/20 som si ho vyberala ja, alebo sa ohlásili chalani sami.

Ako tvoje nácviky zvládajú hráči?

- Jeden z chalanov je súčasťou každej šou, pričom občas si do programu zaradím nejaké svoje mini sólo. S hráčmi všetko dopredu nacvičujeme, predsa len, robíme veci, ktoré sú pre nich absolútne neznáme. Nejde len o dvíhačky, ale aj o klasické korčuliarske veci, choreografie či tanečné kreácie. Toto všetko je pre nich španielska dedina.

Majú chalani nejaké narážky na tvoju adresu, alebo sa ťa nebodaj snažia baliť?

- Priznám sa, že s výnimkou Dávida Buca a Denisa Hudeca nikoho z tohtosezónneho mužstva nepoznám. Čiže všetky reči a ,bláboly´ idú mimo mňa. V rámci tréningov je to však vždy kopa srandy. Práve som v štádiu nácviku novej, už tretej šou tejto sezóny a je to výborné. Tentokrát je to hráč, pre ktorého to je novinka. A či ma balia? Baliť môžu darčeky…“ (smiech)

Nové SEXI fotky slovenskej krasokorčuliarky si pozrite v GALÉRII