Legendárny slovenský hokejista Dušan Pašek, ktorého našli mŕtveho 15. marca 1998 v budove Clob hotela Slovan, zanechal po sebe tri deti. Z prvého manželstva má syna Dušana a dcéru Alexandru, z druhého synátora Dominika. Najstarší Dušan oslávil tento rok už 36. narodeniny, Saša bude mať v novembri 33 a Dominik má 25.

SEXI zábery jedinej Pašekovej dcéry si pozrite vo FOTOGALÉRII

Dušan s Alexandrou spolu vyrastali. V čase, keď ich otec nečakane opustil, prežili podľa ich slov jednoznačne najťažšie obdobie v živote. „Ale zvládli sme to aj za pomoci mamy a starých rodičov,“ povedal pred časom pre týždenník Plus7dní Pašekov najstarší syn, ktorý v tom čase suploval trochu aj otca. „Žil som s dvoma ženami a sestre som musel občas ukázať cestu. Dával som na ňu pozor, snažil sa ju niekedy usmerniť. Vyrástla z nej inteligentná, sebavedomá a vzdelaná žena, na ktorú som hrdý. Takže si myslím, že som to zvládol,“ dodal Dušan Pašek junior.

Dcéra Alexandra sa narodila za veľkou mlákou. Bolo to v čase, keď tam jej otec pôsobil a ona tak automaticky získala americké občianstvo. V Spojených štátoch chodila do školy a dnes tam pracuje v korporátnej firme ako účtovníčka. A práve odtiaľ pravidelne zásobuje sociálne siete fotografiami, na ktorých je badať, že je naozaj šťastná. A my len dodajme, že z nej vyrástla naozaj riadna dračica. Veď napokon presvedčte sa sami TU!