V hľadisku naposledy opäť nechýbal hviezdny hokejista Marián Gáborík, ktorý robil spoločnosť tehotnej manželke Ivane a súťaž si na vlastné oči pozreli aj ďalšie známe tváre z hokejového prostredia. Okrem Richarda Lintnera s Jánom Pardavým nečakane zavítal do Bratislavy aj legendárny útočník Vincent Lukáč.

Dvojnásobný majster sveta pred trinástimi rokmi v Let´s Dance dokonca sám súťažil. „Už by som sa na to nedal nahovoriť. Nikdy viac! Bolo to nesmierne náročné. Radšej by som si to rozdal viackrát s Rusmi vo finále,“ vytiahol z rukáva zaujímavé porovnanie legendárny košický hokejista, ktorý to s tanečnou partnerkou Denisou Halickou dotiahli v roku 2009 do 4. kola.

Počas nedeľného priameho prenosu mu robila v hľadisku spoločnosť jeho už niekoľkoročná známosť Natália. Spoločne s ňou favorizujú na tohtoročné prvenstvo herca Jána Koleníka, no nič stratené podľa nich nemá ani jeho herecká kolegyňa Zuzana Šebová. „Je to šou, kvalita je až druhoradá. Solídne výkony podáva aj Dominika Cibulková či Attila Végh, no na prvenstvo im to asi stačiť nebude. Každopádne, obdivujem ich. Naučiť sa každý týždeň iný druh tanca, je priam nemožné. Viem, o čom hovorím, prešiel som si tým, no už by som sa na to naozaj nedal. Za nič na svete,“ dodal s úsmevom Vincent Lukáč.