×

VIDEO Dostal úder do hlavy, no pokračoval v zápase. Brankár Neapola skolaboval priamo na ihrisku

NEAPOL – Nedeľné víťazstvo Neapola nad Udinese 4:2 malo horkosladkú príchuť. Spoluhráčov v domácom tíme aj fanúšikov poriadne vystrašil brankár David Ospina.

Brankár Neapola sa na začiatku zápasu zrazil so súperovým hráčom Ignaciom Pussettom a dostal úder do hlavy. Ospina sa však rozhodol pokračovať v zápase aj so zaviazanou hlavou, čo sa neukázalo ako najlepší nápad.

Keď sa prvý polčas chýlil ku koncu, Ospina v 41. minúte skolaboval, padol na trávnik a zostal nehybne ležať. Okamžite k nemu pribehli lekári, ktorí mu na ihrisku podali prvú pomoc a odviezli do miestnej nemocnice.

Fanúšikov po zápase, našťastie, upokojil tréner Neapola Carlo Ancelotti, ktorý mal viac informácií o Ospinovom zdravotnom stave. „Našťastie to nie je nič vážne. Urobili mu CT vyšetrenie, ktoré dopadlo dobre. Musí zostať na pozorovaniach, ale je v poriadku a pri vedomí,“ ozrejmil Ancelotti.

Ospinovi spoluhráči to v druhom polčase zvládli aj bez neho, pridali dva góly a získali ďalšie tri body. Účastník dvoch majstrovstiev sveta je v Neapole na ročnom hosťovaní z londýnskeho Arsenalu, za ktorý odchytal 27 ligových zápasov.

Môže vás zaujímať:

VIDEO V milánskom derby triumfoval Inter. Škriniarov tréner: Urobili sme hrubú čiaru za Európskou ligou

Debut v základe ako hrom: Sedemnásťročnému Strelcovi zo Slovana stačilo na gól 111 sekúnd!