Do zostavy úradujúceho majstra sa po prekonaní koronavírusu opäť vrátil Cristiano Ronaldo a dvakrát sa zapísal do listiny strelcov. Tri minúty po príchode na trávnik strelil v 59. minúte rozdielový gól na 2:1. V 76. minúte pridal ďalší zásah z pokutového kopu, ktorým uzavrel skóre.

Lazio Rím v nadstavenom čase otočilo duel na ihrisku FC Turín. Najprv z pokutového kopu vyrovnal Ciro Immobile a potom v ôsmej minúte nadstavenia rozhodol ekvádorský útočník Felipe Caicedo.

AC Miláno zvíťazil na trávniku Udinese Calcio 2:1 a upevnil si vedenie v tabuľke. Kľúčovou postavou duelu bol opäť švédsky veterán Zlatan Ibrahimovič. Na prvý gól prihral defenzívnemu stredopoliarovi z Pobrežia Slonoviny Franckovi Kessiemu a o rozhodujúci zásah sa v 83. minúte postaral sám "nožničkami."