Vlastník VIP zoznamovacej agentúry zašiel poriadne do detailov. Z jeho slov nebude mať portugalská futbalová hviezda vôbec radosť. „Zoznámil som Irinu a Cristiana? Áno, to je moja práca. Potreboval však len krytie. Miloval totiž muža. Bolo to partnerstvo, ako sa hovorí, len na oko. Irina potrebovala popularitu a Ronaldo nechcel sklamať svojich fanúšikov a ukázať im, že miluje ženy,“ prezradil médiám šokujúco  Listerman.

Ten de facto Ronalda obvinil z toho, že je homosexuál a ženy používa len ako zástierky pred verejnosťou. „Možno spolu nakoniec niečo mali, ale väčšinou to len hrali. Dali mi za svoje zoznámenie peniaze,“ dodal ukrajinský podnikateľ vo videu na YouTube kanáli Dmitrija Gordona.

Či už to je pravda, alebo nie, Cristiano chodil s Irinou od roku 2010 do roku 2015. Aktuálne je portugalský loptový virtuóz vo vzťahu s Georginou Rodriguezovou. Minulý mesiac dokonca vypustili do sveta novinku, že ju požiadal o ruku a ona súhlasila. V dohľadnej dobe, keď povolia opatrenia kvôli koronavírusu sa bude pravdepodobne konať veľká veselica.