„Bojujem o život,“ vyjadrila sa Ronaldova mama Dolores. Najmilovanejšia osoba v živote hviezdneho futbalistu priznala, že sa jej vrátila rakovina prsníka. Po prvýkrát, v roku 2007 sa z choroby vďaka madridským doktorom dostala. Za to sa im Ronaldo štedro odmenil a zároveň vo svojej rodnej Madeire zafinancoval výstavbu centra boja proti rakovine.

Tentoraz nepríjemná správa zastihla Ronalda iba pár dní po jeho 34. narodeninách. Už teraz je jasné, že pre záchranu matky urobí čo bude v jeho silách a na liečbe šetriť nebude. Veď Dolores bola pri všetkých jeho vzostupoch a pádoch a bola mu najväčšou oporou v čase,keď ho obvinili zo znásilnenia.

Bola pri všetkých jeho dôležitých rozhodnutiach a údajne mu schvaľovala priateľky. Aj keď jej syn žije v luxuse, ona sama vyrastala v chudobe a s Ronaldovým otcom, alkoholikom mala ťažký život. „Keď som bola tehotná, rozmýšľala som, že si to nechám vziať. Nakoniec som rada, že svoju „malú včielku“, ako ho odmala nazývam mám,“ prezradila pred niekoľkými rokmi.

Potvrdené! Futbalista Sala je mŕtvy: telá vytiahnuté z mora patria jemu a pilotovi!

VIDEO Weiss pozýva všetkých slovanistov na prestížne derby s Trnavou: Zahrá si v ňom osobne?

FOTO Vau, to je krása: Slovenské tenistky zažiarili v Lotyšsku aj bez Cibulkovej!