Inter Miláno nezvládlo úlohu favorita a na domácom ihrisku len remizoval so Sassuolom 3:3. Aj napriek tomu, že v 86. minúte viedli o gól. Náš útočník v službách hostí si zápas na slávnom milánskom štadióne užil. Haraslín sa stal napokon aj malým hrdinom, keď prihrával na vyrovnávajúci gól. „Je to super, keď hráte na štadióne Interu Miláno, pretože sa tam nehrá každý deň. Ten zápas som si chcel užiť a som veľmi rád, že som dostal šancu od trénera a využil som ju. Tiež ma teší, že som mužstvu pomohol k vyrovnávajúcemu gólu na 3:3,“ prezradil pre Šport24.sk.

O tom, že sa obaja naši futbaloví reprezentanti na vzájomný zápas tešili svedčí fakt, že komunikovali už pred ním. „S Milanom sme si písali aj pred zápasom a hlavne aj cez zápas sme počas voľnej chvíle prehodili pár slov. Potom však neviem, či mu bolo do reči, keďže kvôli mne vyletel z ihriska,“ povedal s úsmevom útočník Sassuola.

Škriniar totiž videl po faule na Haraslína v 93. minúte druhú žltú kartu a vynútene sa porúčal dole z ihriska. Keď emócie opadli, už bolo všetko v poriadku. „Šulo“ si však neodpustil malú provokáciu aj v útrobách štadióna. „Po zápase sme si už normálne pokecali a bral to samozrejme v poriadku. Povedal som mu, že prepáč Škrinka, ale ja nie som rozhodca a nemôžem za to, že ťa vylúčil. Jednoducho si ma trafil zozadu,“ pokračoval rodák z Bratislavy pre náš portál.

Konečne nie je v Sassuole sám

Lukáš Haraslín bol počas tvrdých opatrení v domácej izolácii niekoľko týždňov sám. Po otvorení hraníc mohla za ním konečne do Talianska vycestovať priateľka Nikol. „To je pravda, konečne je tu so mnou a už sa nenudím. Aj keď je občas tak trochu nervózna, pretože si niekedy po večeroch sadnem k hernej konzole a pokračujem v hraní s chalanmi, ako tomu bolo počas karantény,“ uzavrel s úsmevom na perách pre Šport24.sk.