14:23 - Renomovaný taliansky novinár Fabrizio Romano informoval, že jednania medzi Interom a PSG skolabovali. Taliansky klub nedokázal za Škriniara nájsť adekvátnu náhradu a tak si nášho obrancu chce ponechať do leta a následne Škriniar odíde do hlavného mesta Francúzska zadarmo.

17:50 - Futbalový novinár Marc Mechenoua, ktorý má blízko k parížskemu veľkoklubu, prostredníctvom Twitteru ako prvý informoval, že PSG sa v boji o zisk Škriniara nevzdáva

18:02 - Francúzsky novinár a odborník na prestupové obdobie Loic Tanzi informuje, že PSG sa stále nevzdalo a zároveň Inter aktívne pracuje na kúpe nového stopéra, aby Škriniar mohol odísť do Paríža.

18:40 - Ak sa podarí Interu podarí nájsť náhradu za Škriniara do 20:00, náš obranca bude mať voľnú cestu a pripojí sa k PSG, informuje francúzsky denník L'Équipe.

19:15 - Inter sa pokúsil získať obrancu Pavarda z Bayernu, no neúspešne. Škriniarovi sa kráti čas.

19:40 - Prestupové obdobie končí v Taliansku o 20:00. Šance na prestup Škriniara sú minimálne, Inter stále nemá náhradu.

20:00 - Prestupové okno v Taliansku sa zatvára. Inter nepriviedol náhradu za Škriniara. Prestup do PSG je nepravdepodobný.

21:00 - Prezident Interu Miláno potvrdil, že Škriniar bude hráčom Interu Miláno do konca prebiehajúcej sezóny. V júni metropolu Talianska opustí a stane sa hráčom PSG: "Škriniar sa rozhodol Inter opustiť. Má na to právo a my to musíme rešpektovať," povedal Marotta.

VÝVOJ SITUÁCIE OKOLO ŠKRINIARA BUDEME AKTUALIZOVAŤ