Buffon, ktorý po sezóne oznámil, že vo francúzskom PSG končí už po jednej sezóne, pútal na rozpálenej pláži veľkú pozornosť. Najmä svojimi napasovanými neónovými plavkami, ktorými len s ťažkosťou zahalil svoje prirodzenie. Od ucha k uchu vysmiaty Gigi sa bláznil so synčekom Leopoldom Mattiom vo vode. Ako správny otec mu navliekol mu rukávy a učil ho plávať.

Popritom však nezabudol ani na svoju lásku Illariu, s ktorou si vo vode vymenil niekoľko horúcich bozkov. Nebol by to však pravý športovec, keby väčšinu času relaxoval. Na pláži si zahral aj plážový tenis. Napriek tomu ho však únava napokon zlomila a došlo aj na leňošenie. Na lehátku sa túlil k sexi Ilarie D'Amico, ktorá pred piatimi rokmi vystriedala po jeho boku Gigiho bývalú manželku, českú modelku Alenu Šeredovú a ktorej rozkrok ukázal viac, ako by sama chcela.

Gigi pútal pozornosť najmä napasovanými neónovými plavkami, ktorými len s ťažkosťou zahalil svoje prirodzenie.
Gigi pútal pozornosť najmä napasovanými neónovými plavkami, ktorými len s ťažkosťou zahalil svoje prirodzenie.
Zdroj: Profimedia.cz

Majster sveta z roku 2006 jedným očkom stihol sledovať aj svoj mobilný telefón. Zrejme čakal na nové správy od agenta Silvana Martina, ktorý mu zháňa angažmán na novú sezónu. Gianluigi Buffon bol doslova na roztrhanie.

Mohlo by vás zaujímať 

Šialená nehoda štvrnásobného víťaza Tour de France Frooma: Kvôli sopľu sa celý dolámal

Podraz! Tvrdé odhalenie rapera Rytmusa: Na povrch vyplávala skutočná pravda o jeho zápase!

FOTO Jedna oslava strieda druhú. Cibulková zbalila kufre: Pozrite, kam odišla po divokom žúre!