SEXI foto Ruganiho priateľky TU!

Rugani už 12. marca oznámil, že mal pozitívny test na ochorenie Covid-19, obranca talianskeho majstra však priebeh nákazy zvláda bez problémov. Okrem neho sa nakazili aj jeho dvaja ďalší spoluhráči - záložník Blaise Matuidi a útočník Paulo Dybala, ktorý sa taktiež nakazil aj so svojou priateľkou. 

Obrancu talianskej reprezentácie však mrzí najmä fakt, že pozitívny test mala aj jeho sexi polovička, známa televízna moderátorka Michela Persicová. Obaja majú teraz o to väčší strach, že príťažlivá blondínka nosí pod srdcom ich prvého potomka a verí, že koronavírus nezanechá na plode žiadne následky. 

„Som v štvrtom mesiaci a vôbec sa mi o tom nechce ani rozprávať. Len sa modlím, aby vírus neublížil dieťatku. Lekári ma síce ubezpečili, že sa nič nestane, ale myslím si, že nikto by nechcel byť v našej situácii. S Danielem sme sa na to všetko pripravovali a teraz sa stane toto. Keby som nebola nakazená, tak som najšťastnejší človek na svete,“ vyznala sa zo svojich pocitov Persicová pre magazín Chi. 

SEXI foto Ruganiho priateľky TU!