Nič by nebolo na tom až také čudné, keby za „starú dámu“ nechytal jej partner Gigi Buffon, s ktorým má od roku 2016 aj spoločného syna. „Odkedy som s Gigim, tak si všetci myslia, že fandím najviac Juventusu. To však nie je pravda. Vždy som sympatizovala viac s Laziom Rímom a naďalej ich podporujem,“ vyhlásila Illaria pre talianske média.

U Buffonovcov musí byť teda priadne veselo, keď príde na tému otázka, kto si v Serii A vybojuje tento rok scudetto. Práve Lazio je druhé len bod za Juventusom a ešte ho čaká vzájomný zápas na turínskej pôde.

„V tejto sezóne sa píše úžasný príbeh. Milujem našu ligu a dúfam, že Juventus a Lazio povedú tvrdý boj o titul, keď sa súťaž znova začne,“ povedala nedočkavá športová moderátorka.  

Taliani nezačnú skôr ako 14. júna

Talianska futbalová federácia v pondelok predĺžila pozastavenie všetkých súťaží v krajine až do 14. júna. Reštart Serie A sa tak posunie, hoci uplynulý týždeň sa prvoligové kluby dohodli na termíne 13. júna.

Serie A pauzuje od 9. marca, do konca súťaže zostáva odohrať ešte dvanásť kôl a štyri odložené duely 25. kola. Taliansky pohár je v semifinálovej fáze, pripomenula agentúra AP.