V piatok usporiadal Mihajlovič po prepustení z nemocnice tlačovú konferenciu, na ktorej hovoril a strastiach s chorobou. Po mesiacoch liečby sa jeho zdravotný stav zlepšuje. Všetci pevne veria a modlia sa za to, aby tak bolo tomu aj naďalej.

„Mám za sebou štyri ťažké mesiace. Podstúpil som chemoterapiu. Keby som nemal okolo seba mojich ľudí, už by som pred vami asi ani nestál. Ďakujem mojej manželke Arianne, ktorá si prešla týmto strašným obdobím so mnou,“ uviedol Mihajlovič a vo svojom poďakovaní nezabudol ani na lekárov a zdravotné sestry.

Zdravotnícky personál sledoval tlačovku Mihajloviča  kde inde ako v práci. „Je to veľký frajer. Pracovala som, keď mal tlačovú konferenciu a jeho slova chvály sa ma dotkli, znamenalo to pre nás veľmi veľa,“ povedala jedna zo sestier a opísala, ako to vyzeralo počas zápasov Bologne: „Bol vtedy veľmi nervózny. Keď bol zápas, tak sme nechodili do jeho izby. Jeho krik bol počuť na chodbu aj na iné oddelenia, ale žiadny pacient sa nesťažoval. Keď Bologna prehrala, tak sa pýtali, ako to zvláda.“

Z nemocnice Mihajloviča odviezla manželka Arianna, ktorá nadšenie z návratu Sinišu domov dala na sociálne siete. K záberu radujúceho sa manžela pridala komentár: „Len tí čo naozaj veria, tak zvíťazia!“ Pred balkanskou legendou je teraz 100 náročných dní na návrat do normálneho života. „Najviac sa bojí, že prechladne,“ prezradila sestra, ktorá ho ošetrovala.