POZRITE SI PIKANTNÉ FOTO WANDY OD 18 ROKOV V GALÉRII

V čase, keď Mauro hrával za Sampdoriu, na seba prvýkrát Wanda upozornila. Bola ženatá s Maxim Lopezom, s ktorým mala tri deti, začala si však s Icardim, jeho spoluhráčom. Už tak pikantný príbeh nabral na pikantnosti, keďže Mauro išiel na dovolenku s manželským párom a tam preskočila iskra medzi ním a Wandou.

Tá krátko na to Maxiho opustila, vydala sa práve za Maura a megaškandál bol na svete. Icardi s Lopezom sa neskôr stretli v jednom zápase proti sebe a Maxi Maurovi odmietol podať ruku.

Wanda však má toho „za ušami“ oveľa viac. Svet obletela jej údajná pornonahrávka, či bola pravá alebo nie, s tým si pani Icardiová veľa starostí nerobila.

Jej instagram je plný vyzývavých a obnažených fotiek, navyše pred fotoaparátom pózovala bez šiat aj spodnej bielizne a svetu ukázala, s čím sa hrá futbalová hviezda v posteli.

Čerešničkou na torte nie je len to, že Wanda žije s Maurom Icardim a má s ním dve deti, ale robí mu aj agentku. Viacero záujemcov z klubov, ktoré chceli získať Maura, narazilo na tvrdú Wandinu ruku a ostrý jazyk.