Pozrite si nahé FOTO Özilovej bývalky v GALÉRII

Odhalenia sa týkajú vyjadrení prezidenta klubu Florentina Pereza. Spomínaný konflikt sa udial v čase, keď Real trénoval José Mourinho. „Prišiel sem ako 21-ročný, objavil Madrid. Poslal preč priateľku, zmenil životný štýl, zaľúbil sa do modelky z Milána. Mal súkromné lietadlo, takže lietal k nej, mal sex a vrátil sa späť,“ mal podľa odhalení El Confidencialu povedať Perez.

Potom jeho údajné slová naberajú na pikantnosti. „Jedného dňa naštval Josého Mourinha, ktorý mu pobavene povedal: Hej, Özil, ty idiot, poviem ti niečo, ako keby som bol tvoj otec. Ženu, s ktorou randíš, pretiahol každý v Interi aj v AC Miláno, vrátane trénerov oboch tímov. Nakoniec s ňou Özil skončil.“

Médiá okamžite začali hútať, o ktorej z Özilových expartneriek mohol Perez hovoriť. Malo by vraj ísť o modelku, televíznu osobnosť a herečku Aidu Yespicu. „Keď dáme dokopy jednotlivé kúsky mozaiky, predpokladáme, že žena, o ktorej Perez hovorí, je práve Yespica, venezuelská modelka, ktorá sa do Milána presťahovala začiatkom roka 2000. Je ľahké pochopiť, prečo mala v Taliansku toľko obdivovateľov, pretože je absolútne úžasná,“ napísal web benchwarmers.ie.

O tom, že Aida nie je žiadne neviniatko, svedčia zábery, ktoré v minulosti nafotila. Nerobilo jej problém odhodiť šaty aj spodnú bielizeň, pred objektívom ukázala nahá Venezuelčanka úplne všetko.