Rubialesa minulý rok natrel strýko, ktorý ho obvinil, že Luis nezákonne použil prostriedky RFEF na prenájom luxusnej vily na „orgie“. Rubiales poprel tieto tvrdenia a trvá na tom, že obrovská luxusná vila bola prenajatá a usporiadanie pracovného stretnutia a že tam len grilovali ľudia rôznych pohlaví. Podľa výpovedí tam bolo pozvaných osem až desať dievčat.

Párty sa uskutočnila v čase vrcholiacej pandémie Covidu v úžasnej nehnuteľnosti s prízvučným názvom VIlla Luxury Paradise. Nachádza sa v kopcoch exkluzívnej štvrte Salobrena len pár kilometrov od mesta Motril v Granade, kde sa Rubiales narodil a vyrastal.

Jeden zo susedov si pre The Sun na „grilovačku“ spomenul. „Pamätám si, keď to tu bolo, ten hluk bol šialený, Buch, buch, buch až do skorých ranných hodín s pitím a dievčatami. Počul som, ako sa všetci smejú a žúrujú do piatej alebo šiestej rána. Boli tu niekoľko dní,“ opísala žena, ktorá sa nechala oslovovať Maria a dodala: „Bolo to počas pandémie Covidu a bolo to dosť nepríjemné, ale nevolali sme políciu, nie sme takí susedia.“

Zábery luxusnej vily, kde sa mali konať orgie, si pozrite TU!