Javier Tebas sa objavil na rozhlasovom programe Onda Cero, ktorý nesie názov „El Transistor“. Rozhovoril sa o rôznych témach španielskeho futbalu a ligy.

Najviac však zarezonovala téma "Neymar". „Radšej by som bol, ak sa Neymar do Barcelony nevrátil. Vždy chceme tých najlepších hráčov, ale v prípade Neymara jeho správanie nie je dobré pre našu súťaž," skritizoval brazílsku hviezdu prezident La ligy Javier Tebas.

„Tvrdo sme pracovali na udržaní hodnôt LaLigy a nechceme zmeniť tento obraz," nebál sa vysloviť pochybnosti o Neymarovi.

„Mohol by to byť skvelý hráč, ale jeho správanie je veľmi dôležité pre hodnoty súťaže. Ak nie je dobrým vzorom na ihrisku, radšej by som bol, ak by sa nevrátil do LaLigy, pretože by nebol dobrým príkladom," dodal k téme Neymarovho návratu.

Prezident španielskej najvyššej súťaže sa tiež vyjadril k téme Griezmannovho prestupu do Barcy: „Všetko naznačuje, že za pár hodín bude hráčom Barçy. Barça musí predať jednu zo svojich hviezd aby si mohla dovoliť Griezmanna aj Neymara," zavŕšil Tebas.

Mohlo by vás zaujímať:

Prvé prestupové pohyby v Barcelone: Kataláncov opúšťa Suárez!

Atletico Madrid oficiálne prišlo o svojho kapitána: Stopérsku dvojicu bude tvoriť so Škriniarom!

Kolotoč letných prestupov sa roztočil: Kde skončia Škrtel, Vavro či Neymar?

VIDEO Privítali ho ako rapera. Stoch chce v PAOK-u napraviť to, čo mu pred rokmi nevyšlo