Mladíka začlenil do A-mužstva bývalý kouč "Blaugranas" Ernesto Valverde a hneď pri svojom premiérovom vystúpení skóroval pri rémize na pôde Osasuny. Rýchlonohý futbalista nakoniec zakončil svoju premiérovú sezónu v mužskom futbale s úctyhodnými 8 presnými zásahmi, čo je na pomery tínedžera často nevídané.

Sláva ako môže prospieť, môže aj uškodiť. Španielsky reprezentant je preto držaný nakrátko svojou mamou, ktorá ho usmerňuje a pomáha mu v rozvoji, aby sa z neho stal jeden z najlepších futbalistov na svete, veď predpoklady na to má. "Mama na mňa stále kričí, keď niečo pokazím. Povedala, že do veku 21 rokov bude ona pani môjho života a to, že som profesionálny futbalista ešte nič neznamená," prezradil krídelník Barcelony, ktorý si aktuálne lieči nepríjemne zranenie kolena, s ktorým podstúpil aj náročnú operáciu.

Na nočné záťahy môže mladá hviezda zabudnúť. Rozhodol sa, že chce dobyť svet s loptou na nohe a jeho mama mu v tom náležite pomáha a učí ho disciplíne: "Okrem dní zápasov musím byť doma o ôsmej. Ak hrám za reprezentáciu, večer pred zápasom mávame videohovor, aby videla, že dodržiavam režim," dodal na záver.