Šokujúce okolnosti, žiaľ, svadbu nečakane odsunuli. Otec nevesty je totižto poriadny kvietok. Nielenže bol v minulosti obvinený z miliónovej lúpeže, za ktorú sedel v chládku, najnovšie sa zaplietol s drogovým gangom. A dokopy sa dal s mladou kvetinárkou, ktorú snúbenica Garetha Bala stále nevidela. Situáciu ešte skomplikovala samovražda švagra jeho snúbenice.

Obrad mal prebiehať v historickom zámku v Toskánsku. Zaspievať zamilovanému páru mala prísť aj Beyoncé. Veľkolepá oslava s rodinou mala prebiehať v komornom prostredí s priateľmi v Cardiffe. Sklamaní sú aj spoluhráči, ktorí si so svojimi polovičkami už zháňali luxusné róby.

Avšak ani napäté rodinné záležitosti nezrušili svadbu úplne. Dvojica sa rozhodla len na posunutí termínu a zobrať by sa mohli nasledujúci rok. Dúfajú, že vzťah futbalistovej polovičky s jej otcom sa zlepší.Aj keď sa v poslednom období trápia, sú stále zamilovaní,“ informoval The Sun blízky člen rodiny. Skvelý krídelník Realu Madrid má so svojou snúbenicou už tri deti.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Do Šamorína zavítala dcéra legendárneho speváka Brucea Springsteena: V tomto je Jessica hviezdou!

FOTO Pravda o sexi modelke po boku Petra Sagana: Toto ste o krásnej Linde netušili!

VIDEO+FOTO Fantastický výkon Trnavy na horúcej poľskej pôde: Vezie dôležité víťazstvo!