Futbalisti Barcelony sú sledovaní na každom kroku a tak by sa dal očakávať outfit rôznych známych značiek. Katalánsky veľkoklub spolupracuje s firmou Nike a to už od roku 1998. Ich zmluva platí až do roku 2026. Ročne sa z príjmu od firmy Nike nafúkne kasa "blaugranas" minimálne o 105 miliónov eur! Napriek tomu by ste na futbalistoch Barcelony outfit Nike hľadali márne. Novú kolekciu hviezd z katalánskej metropoly má na starosti americký módny návrhár Thom Browne. 

Do Madridu prišli úradujúci majstri španielskej La ligy s bavlnenými nohavicami, na ktorých majú "kapsy". Na jednej nohe ich zdobia horizontálne pruhy. Na nohách majú obuté čierne polobotky. Na vrchnej časti tela ich zdobí vesta, biela košela a bunda baseballového typu. 

Nová kolekcia sa ešte do predaja nedostala. Na webových stránkach značky Thom Browne sa však už stihli objaviť jej ceny. Iba baseballová bunda stojí 2740 eur. Nohavice stoja 910 eur. Drahý outfit však hráčom Barcelony prospel, z Madridu si napokon brali 3 body za výhru nad domácim Atleticom.

FOTO novej luxusnej kolekcie hráčov Barcelony si pozrite TU