Simeone má za sebou náročnú sezónu a minimalne tak isto obtiažna ho čaká už o pár dní. Má tak právo na oddych a poriadnu dovolenku. Na pláži v Španielsku predviedol so svojou ženou a deťmi dokonalú rodinnú idylku. Kouč okrem rodiny ukázal vo svojich 49 rokoch aj perfektne vypracovanú postavu.

Letovisko Marbella na juhu Španielska je obľúbenou destináciou známych osobností, preto je úplne bežné, že tam natrafíte napríklad aj na úspešného trénera. Ten sa na pláži a vo vode neustále venoval dvom rozkošným dcérkam, ale nevynechal ani nežnosti s partnerkou. Carla je jeho druhou manželkou a je televíznou moderátorkou.

Kým od nej, ako od ženy spoza televíznych kamier, sa očakáva, že bude v plavkách žiariť, od čoskoro päťdesiatnika sa to očakáva trocha menej. Lenže Simeone je azda v lepšej forme ako počas profesionálnej kariéry. A to toho odohral požehnane. Len za argentínsku reprezentáciu nastúpil 106-krát. Na plážach v Marbelle však ukázal, že sa za vypracované telo v 49-tich rokoch nemusí hanbiť.

FOTO Simeoneho s jeho rodinkou a vymakanou postavou nájdete v galérii TU
49-ročný Simeone neprestáva ani v tomto veku udivovať. Takto pózoval na dovolenke. Fyzickú formu ma vynikajúcu!
49-ročný Simeone neprestáva ani v tomto veku udivovať. Takto pózoval na dovolenke. Fyzickú formu ma vynikajúcu!
Zdroj: Profimedia