TU si pozrite, kto sedel v Trnave vo VIP lóži Slovana Bratislava

Slovan vo štvrtok minulý týždeň prekvapujúco prehral v Konferenčnej lige s Pjunikom Jerevan 2:0. Po zápase sa okamžite začalo špekulovať o konci trénera Vladimíra Weissa staršieho. Umocňovali to aj údajné napäté vzťahy medzi vedením klubu a realizačným tímom. V piatok však došlo k nečakanému zlomu a situácia sa diametrálne zmenila.
 
Majiteľ klubu Iva Kmotrík starší totiž zasiahol a odvolal ľudí z vedenia Slovana Bratislava.  „Pokiaľ tu budem ja, tak Vladimír Weiss ostane trénerom, ale naopak som sa rozhodol, že urobím zmeny vo vedení klubu. Odídu Richard Trutz a jeho kolegovia, ktorí robili rozbroje medzi kabínou a manažmentom,“ povedal pre Šport24.sk Ivan Kmotrík starší.
 
Jediný, kto mal ostať v klubových štruktúrach je generálny riaditeľ „belasých“ Ivan Kmotrík mladší. Oslovili sme klub, aby sa vyjadril k tomu, že kto nahradí ľudí, ktorí v piatok v klube skončili. Zatiaľ sme sa však žiadneho vyjadrenia nedočkali. Posvietili sme si tiež na to, kto sedel vo VIP lóži Slovana na nedelňajšom derby zápase v Trnave. Mnohí ostali pri pohľade do tejto lóže tak trochu v šoku. VIAC SA DOZVIETE TU