Aká je momentálna situácia v mužstve po medializovanom preradení niektorých hráčov do B-tímu?
 
Na zápas je nominovaných 20 hráčov. Niektorí hráči boli dočasne preradení do B-tímu vzhľadom na výkonnosť, ktorú som si predstavoval u nich inak. To je všetko, čo k tomu môžem povedať. Verím, že hráči, ktorí pôjdu v zápase s Bazilejom na ihrisko ukážu kvalitu, srdce a bojovnosť.
 
Môžete potvrdiť, či hráči, ktorí sa nebudú pripravovať s A-mužstvom sú Saponjič, Agbo a Križan?
 
Moja odpoveď znela, že tých troch hráčov, ktorých myslíte, tak sú dočasne preradení do béčka. V ostatnom ligovom kole to bola hanba pre klub a pre mňa. Netýka sa to všetkých, ale len niektorých hráčov. Ako som povedal, musel som z toho vyvodiť jednoducho nejaké dôsledky, pretože toto je klub a nie dovolenkový ústav.
 
Čo ste sa snažili hráčom zdôrazniť po výbuchu v Trenčíne a vysokej prehre 4:0?
 
Zajtra hráme ťažký zápas so silným súperom. Chceme uhrať aspoň bod, aby sme mali šancu v ďalších dvoch zápasoch postúpiť, pretože skupina je momentálne vyrovnaná. V Bazileji sme hrali dobre. S Trenčínom sme hrali hrozne, z čoho som vyvodil dôsledky a viac sa k tomu vracať nebudem. Zajtra pôjdu hrať hráči, o ktorých si myslím, že sú najlepší, najsilnejší, najvernejší a najodhodlanejší.
 
Čo očakávate od zápasu s Bazilejom?
 
Naša skupina je vyrovnaná a bude vyrovnaná až do posledného zápasu. Urobíme všetko pre úspech. Hráčov, ktorí zajtra nastúpia v základnej zostave poznám, majú svoju kvalitu. Musíme mať svoj deň a odviesť takú robotu ako v Bazileji.
 
Bazilej prehral aj počas víkendu v lige. Myslíte, že to môže byť pre vás výhoda?
 
Bazilej je dobré mužstvo, s dobrým trénerom. Nedarí sa im však tak, ako by si predstavovali. Očakávam ale, že zajtra prídu odhodlaní a budú chcieť bodovať, pokiaľ chcú pomýšľať na víťazstvo v skupine. Nám matematika tiež velí bodovať a uvidíme, ako sa zajtra budeme prezentovať.