Futbalisti Slovana boli pred úvodným stretnutím so Sutjeskou považovaní za veľkého favorita, ale očakávania fanúšikov nenaplnili. „Pochopiteľne, že nie sme s výkonom, ani s výsledkom spokojní. Veríme však v kvalitu tímu a nič iné ako postup si nepripúšťame,“ vyjadril sa Ivan Kmotrík mladší.

Generálny riaditeľ Slovana priznal, že s mužstvom a realizačným tímom bude mať pred druhým zápasom stretnutie, pri ktorom chce jednoznačne vysloviť podporu a aj vieru v úspešny výsledok v odvete. „Úvodný zápas sme jednoducho nezvládli, no máme pred sebou ďalších 90 minút a ja nepochybujem o sile nášho tímu. Som presvedčený, že každý jednotlivec, ktorý nastúpi, urobí maximum pre postup do ďalšieho kola. Ten záver sme mali odohrať úplne inak,“ vyjadril sa pre Šport24.sk Kmotrík ml.

Podľa neho nezabrali ani tradičné opory, keď vybuchli najmä Moha s Čavričom, ale optimálny výkon nepodali ani Dražič s Rataom. „Som presvedčený ze v odvetnom zápase opäť zaberú naplno a budú to oni, ktorí potiahnu mužstvo za postupom,” doplnil Kmotrík.

Našťastie výborne zachytal Dominik Greif, ktorý po štandardných situáciách chytil dva isté góly. „A to je náš problém. Nezvládame ani obranné, ani útočné štandardky. Dominove zákroky boli našťastie skvelé,“ pochválil aspoň niekoho. Z tribúny sa zdalo, že práve gólman belasých je jediným hráčom, ktorého výkon a výsledok mrzí. „S tým nesúhlasím. Domino bol na ihrisku frustrovaný, vôbec sa mu nečudujem. Ale fanúšikovia neboli v kabíne, kde výsledok trápil celé mužstvo, a už tam bolo cítiť odhodlanie to napraviť,“ dodal Kmotrík ml.