Slovan Bratislava privíta svojho odvekého rivala Spartak Trnava v prvom zápase na Tehelnom poli v nedeľu 3. marca. Belasí sa už nemôžu dočkať návratu domov. O tom, že záujem o tento duel je enormný svedčí fakt, že tri týždne pred zápasom sa predalo už vyše 12-tisíc lístkov.

Na prestížne derby pozval všetkých fanúšikov Slovana Vladimír Weiss mladší. Náš futbalista má jasno v tom, do ktorého sektora majú smerovať ich kroky. „Chcel by som pozvať všetkých fanúšikov Slovana, na otvárací zápas na Tehelnom poli proti Trnave do sektora C, spolu so všetkými ultras,“ povedal vo videu Weiss.

Futbalista, ktorý momentálne pôsobí v Katare však naznačil, že jeho príchod do Slovana je v blízkej budúnosti reálny. Nechal sa počuť, že čaká len na ponuku Ivana Kmotríka mladšieho, ktorý je viceprezidnet klubu. „Ja síce hrať ešte nebude, ale možno sa raz aj toho dočkáme a užijeme si to spolu. Ivan, stále mi nedošla zmluva,“ dodal Vladimír Weiss mladší vo videu, ktoré zverejnila stránka Ultras Slovan.

Mohlo by vás zaujímať 

FOTO Sexi Vonnová zverejnila následky hrôzostrašného pádu: Zdevastovaný zadok a tvár plná modrín! Tá má ale sebavedomie! Najpikantnejšie

FOTO Sereny: Do spoločnosti bez podprsenky, nahé fotenia a vyskakujúce prsia! 

FOTO Polepené biatlonistky i drsná zima i podmienky: Pozrite, čo sa dialo v kanadskom pekle!