TU si pozrite spoločné chvíle Škrtela so Suárezom v Liverpoole a jeho najväčšie prešlapy

Bývalý kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie je s uruguajským kanonierom dobrý kamarát. Silné puto si vybudovali počas pôsobenia v anglickom veľkoklube Liverpool FC. Škrtel so Suárezom tam spoločne odohrali štyri sezóny v rokoch 2011 až 2014. Následne sa ich cesty rozišli, pretože Uruguajčan prestúpil do Barcelony.
 
Po dlhých rokoch sa však dvojica opäť stretla. Škrtel navštívil Suáreza vo Viedni, kde sa niekoľko dní pripravoval so svojim národným tímom na prípravný zápas proti Kanade, ktorý sa uskutoční dnes večer na Tehelnom poli. Náš legendárny obranca za ním neprišiel sám, ale dorazil aj s filmovým štábom, ktorý pripravuje očakávaný film o jeho bohatej kariére.
 
Uruguajského kanoniera napokon vyspovedali pred kameru. Keď bolo po všetkom, niekdajší hráči anglického Liverpoolu spoločne zapózovali pred objektívom so Suárezovým dresom, ktorým obdaroval bývalého kapitána nášho národného výberu. Hoci hviezdny útočník pôsobí v súkromí priateľsky, na trávniku tomu v minulosti nebolo vždy tak. Po celom svete je známy aj tým, že niekoľkokrát pohryzol súperov.

Suárez a jeho tri najznámejšie skraty

Nevieme presne koľkokrát počas kariéry sa uchýlil Luis Suárez k uhryznutiu súpera, ale prvý dokázaný útok je z roku 2010. Vo vypätom zápase o titul v holandskej najvyššej súťaži medzi PSV Eindhoven, vtedy Suárez ako hráč Ajaxu Amsterdam, vytasil hryzáky na domáceho Otamana Bakkala. O jeho zuboch by vedel rozprávať aj Branislav Ivanovič z FC Chelsea. V roku 2013 sa v drese FC Liverpool a v náročnom súboji s londýnskou Chelseou pustil Suárez zubami do srbského obrancu Bronislava Ivanoviča. Toto pohryznutie si rozhodca na ihrisku nevšimol a trest dostal až dodatočne. Uruguajčan svoje povestné hryzáky použil aj v reprezentačnom drese. V zápase s Talianskom na MS 2014 si neudržal nervy na uzde a pri jednom súboji mu pod ústa prišlo rameno Giorgia Chielliniho a Uruguajčan vedel, čo má robiť.