Pozrite si trapas na účet El Maestra v GALÉRII

El Maestro bol počas oceňovania poriadne prekvapený. „Ja som ani nevedel, že sa takéto niečo chystá. Aj náš titul bol nečakaný. Boris Godál sa stal najlepším hráčom roka v lige, ja som teraz najlepší tréner. Pre mňa je to zatiaľ najväčší trénerský úspech, napokon hlavným trénerom som bol doteraz len rok a pol,“ hovoril bývalý tréner Trnavy.

Spartak priviedol v minulej sezóne k vysnívanému titulu, slovenský klub prirovnal k Leicesteru City, ktorý šokujúco získal titul v anglickej Premier League v roku 2016. „Trnava je na Slovensku väčší klub ako Leicester v Anglicku. Pozitívne nebolo to, že nezískala titul 45 rokov. Pozitívne bolo to, že nik v taký úspech neveril a necítili sme veľký tlak. Ten prišiel až v závere, ale zvládli sme ho.“

Pozrite si trapas na účet El Maestra v GALÉRII

El Maestro vlani nazval slovenský pohár Slovnaft Cup malým a bezvýznamným, tento rok zmenil názor. „Tento rok je to pre nás veľký a zaujímavý pohár. Budem držať mužstvu palce, aby sa mu to podarilo. Úspech v každej takejto súťaži je veľký,“ uzavrel El Maestro s úsmevom. Ten však na tvári nemal pri trapase, ktorý mu pripravili organizátori galavečera. Pozrite si ho v GALÉRII.

Môže vás zaujímať:

Prezident zobral na futbalový galavečer svoju novú priateľku: Pravda o ich vzťahu vás prekvapí!

FOTO Futbalistom spadla sánka: Keď sa na galavečere objavila dcéra slovenského trénera, nechápali!

Hamšík na Futbalistovi roka zatienil spoluhráčov: Na galavečer prišiel DOLE BEZ!

FOTO zo zákulisia futbalistu roka: Prezidentova sexbomba, Hamšíkove drahokamy a celebrity