EXKLUZÍVNE zábery zo svadobného dňa Futbalistu a missky si môžete pozrieť TU!

Keď sa Milan Kollár dozvedel, že jeho dcéra si našla novú známosť, zamieril na sociálne siete. „Dozvedel som sa, že Zuzka má chlapca. Prvá cesta išla na Instagram. Tam som uvidel, že je s nejakým vysokým chlapom, ale nemal tam hlavu. Dostal som však indíciu, že si našla futbalistu a je reprezentant. Nakoniec som od kamaráta zistil, že je to Adam,“ prezradil pre Šport24.sk Kollár s úsmevom.

FOTO Módna polícia zo svadby futbalistu Nemca a missky: Stylistka si podala pani Škrtelovú, Hamšíkovú i ženícha!

Otec nevesty, ktorý sa tiež takmer celý život pohybuje vo futbale či futsale, veľmi dobre vie, aké ťažké to s futbalistami v osobnom živote môže byť. Práve preto chcel svoju dcéru chrániť tým, že ju odhováral od vzťahov s nimi. „Nechcel som, aby mala Zuzka futbalistu, pretože som bol ním aj ja a viem, že to s nami nie je jednoduché. Vtipné je, že sa mi to bála povedať a tiež ho prísť predstaviť,“ zdôveril sa Milan Kollár, ktorý hrával federálnu ligu v drese Interu Bratislava.

FOTO Škrtelova manželka na Nemcovej svadbe šokovala: Cez šaty jej presvitalo niečo, čo nemal nikto vidieť

Po prvom stretnutí sa však všetko zmenilo. Slovenský reprezentant Adam Nemec na rodinu Kollárovcov zapôsobil v tom najlepšom svetle. „Známi mi o Adamovi rozprávali, že je super chlapec. Preto som sa aj na naše stretnutie tešil, no bol som aj trochu napätý, či sa ich slová potvrdia. Po pár vetách s Adamom som však vedel, že je to skvelý chlapec,“ prezradil Kollár, ktorý v mládežníckych kategóriách pôsobil v Interi Bratislava.

Akú radu dal po svadbe Nemcovi?

Kollár prezradil aj to, čo povedal svojmu zaťovi. „Hovoril som mu, že sme vychovali dobrú dcéru a zaslúži si manžela, ktorý jej bude oporou nielen keď bude pekne, ale aj keď bude zamračené. Tiež som od neho chcel, aby ju ochraňoval,“ prezradil otec nevesty.

Šťastný otec priviedol dcéru k oltáru.
Šťastný otec priviedol dcéru k oltáru.
Zdroj: archív