Medzi jedného z nich patrí rozhodne aj slovenský futbalista Filip Lesniak, pôsobiaci v najvyššej poľskej súťaži v tíme Wisla Plock. Ten si nebral servítku pred ústa a Jána Kozáka mladšieho si zastal poriadne tvrdým spôsobom. Jeho terčom kritiky sa stalo vedenie Slovana, a možno povedať, že jeden konkrétny človek - Ivan Kmotrík mladší.

„Dlhšie sme zvažovali tento krok. Posledné zápasy boli z pohľadu nášho herného prejavu veľmi zlé a slabé, nevideli sme očakávané zlepšenie. Naopak, mužstvo v poslednom období stagnovalo. Poslednou kvapkou bol výkon v pohári, ktorý nemôžeme nazvať inak než blamážou,“ povedal Kmotrík ml. pre klubový web sport24.sk. Práve na toto vyjadrenie sa chytil Lesniak.

Košický rodák začal ironicky: "Dlhšie sme zvažovali tento krok," začal citáciou Kmotríka. "Hlavne, že minulý mesiac ste podpisovali novú zmluvu... Takto to vyzerá, keď klub riadi jeden (emoji znak šaša, pozn. red.), ktorý vie o futbale veľké (emoji znak extrementu, pozn. red.)," dokončil ostro. 

Či bude mať toto kriticky smerované vyjadrenie k vedeniu Slovana a taktiež zastávajúce si Jána Kozáka mladšieho aj nejakú odpoveď, sa musíme nechať prekvapiť. Fotku vyjadrenia Filipa Lesniaka nájdete v galérii.