FOTOGALÉRIU zo zápasu nájdete TU!

Vďaka gólom Gurama Kašiu a Erica Ramireza v závere riadneho hracieho času sa výrazne priblížili k postupu do play off, pred záverečným kolom sú na čele tabuľky a 3. novembra budú mať na ihrisku Žalgirisu Vilnius všetko vo vlastných rukách.

hlasy po zápase (zdroj: RTVS):

Vladimír Weiss st., tréner Slovana: "Urobili sme jednu veľkú chybu, ktorou sme skoro prehrali, ale podali sme vynikajúci výkon. Už málokto veril, že to otočíme, ale toto mužstvo má silu. Ľudia nám fantasticky pomohli, dali sme druhý gól po ich chybe, to patrí k futbalu. Zaslúžene sme vyhrali, v závere sme to mohli stratiť, futbal je o detailoch. Boli sme lepší počas celého zápasu. Skupina je vyrovnaná, v poslednom kole sa rozhodne o všetkom."

Jaromír Zmrhal, krídelník Slovana: "Odohrali sme kvalitný zápas, vytvorili sme si mnoho šancí, oni ich toľko nemali. Prehrávali sme 0:1, v závere to bola hra na nervy, ale sme radi, že sme to dokázali otočiť."

Jegiše Melikjan, tréner Pjuniku: "Gratulujem domácim k víťazstvu. Miestami sme hrali lepšie my, miestami súper. Oba tímy mali veľkú motiváciu a v tomto stretnutí bola potrebná aj dávka šťastia, ktoré nám dnes chýbalo. V závere sme stratili koncentráciu a prišla individuálna chyba. Urobíme všetko preto, aby ďalší zápas vyzeral inak."

tabuľka H-skupiny:

1. SLOVAN 5 2 2 1 7:6 8

2. Bazilej 5 2 2 1 9:8 8

3. Jerevan 5 2 0 3 7:7 6

4. Vilnius 5 1 2 2 4:6 5