Pozrite si FOTO nových majiteľov klubu v GALÉRII

Vladimír Poór oznámil svoj koniec v Spartaku Trnava ešte na jeseň minulého roka. Od tohto obdobia sa začalo s hľadaním nového investora futbalového klubu. Jeho meno nebolo oficiálne a definitívne známe ani v prvý deň letnej prípravy na novú sezónu.

Starý a nový akcionár si definitívne podali ruku až 14. júna. Všetko sa odohralo v priestoroch Štadióna Antona Malatinského. Šport24.sk bol pri tom.

Novým akcionárom sa stala spoločnosť, ktorá patrí do portfólia spoločnosti Cinemax. Nového vlastníka Spartaka Trnava na stretnutí, ktoré sa odohralo vo VIP Skyboxe na Štadióne Antona Malatinského, zastupovali bratia Tomáš a Michal Drobný.
Novým akcionárom sa stala spoločnosť, ktorá patrí do portfólia spoločnosti Cinemax. Nového vlastníka Spartaka Trnava na stretnutí, ktoré sa odohralo vo VIP Skyboxe na Štadióne Antona Malatinského, zastupovali bratia Tomáš a Michal Drobný.
Zdroj: Michal Smrčok

"Dnes sa stalo to, čo som povedal a sľúbil, aby to odišlo do slovenských rúk a do rúk, ktoré sa budú o futbal v Trnave starať. Dnes sme podpísali transakčné listiny o prevzatí 100% akcií Spartaka Trnava," povedal bezprostredne po skompletizovaní dohody Vladimír Poór.

Novým akcionárom sa stala spoločnosť, ktorá patrí do portfólia spoločnosti Cinemax. Nového vlastníka Spartaka Trnava na stretnutí, ktoré sa odohralo vo VIP Skyboxe na Štadióne Antona Malatinského, zastupovali bratia Tomáš a Michal Drobný.

Poór: Nebudem v pozadí klubu

Vladimír Poór strávil v Spartaku viac ako dvadsať rokov. Rozlúčka s klubom pre neho nebola ľahká. Spartak však podľa neho smeruje do dobrých rúk. "Po dvadsiatich piatich rokoch už stačilo. Treba, aby to prebrali mladí ľudia. Noví majitelia sú veľmi slušní ľudia a hlavne rozumní. Sú mladí, majú nové myšlienky a myslím si, že pre Spartak by to niečo mohlo znamenať," myslí si Vladimír Poór a dodáva: "Určite nebudem už nebudem stáť v pozadí klubu, to absolútne vylučujem. S novými majiteľmi som spokojný, nikdy by som klub nedal do rúk len tak hocikomu," uzatvoril už bývalý majiteľ aktuálneho víťaza Slovenského pohára Vladimír Poór.

Môže vás zaujímať:

VIDEO Halenárov syn kráča v otcovych šlapajách: Futbal bude hrávať za Petržalku!

Náš najpotetovanejší ligový futbalista novou posilou Slovana: Aj Hamšík by zbledol od závisti!

Návrat na trénerskú lavičku: Hoftych smeruje do Česka

Z Československého Superpohára sa stáva fraška: Slavia pripúšťa jeho zrušenie