FC ViOn Zlaté Moravce - MFK Ružomberok 3:1 (2:0)
Góly: 32. a 74. Kovaľ, 30. Menich - 73. Ďungel

V priamom súboji o hornú šestku sa od úvodu hralo obojstranne ofenzívne. Už v 2. minúte sa v dobrej šanci ocitol Kovaľ, ale mieril len tesne vedľa. V 11. minúte po faule Grozdanovského na Brenkusa mali hostia výhodu pokutového kopu. Loptu si na biely bod postavil Maslo, ale pálil vysoko nad. Už o dve minúty prišla pekná akcia domácich po osi Kovaľ - Čonka, ale Hrnčár v čistej šanci netrafil priestor bránky. V 27. minúte sa po rohu dostal ku strele Mrva, ale pozorného Chovana neprekvapil. Skóre sa menilo po polhodine hry. Ďubekov center z rohového kopu Csögley posunul hlavou do päťky a Menich z prvej nedal Krajčiríkovi šancu. Už o dve mninúty domáci zvýšili svoje vedenie, keď Hrnčár z pravej strany poslal milimetrový center do päťky a nekrytý Kovaľ s prehľadom skóroval. V závere prvého polčasu Brenkusovu strelu z priameho kopu Chovan vyrazil a následnú dorážku vyriešila obrana ViOnu.

Druhý polčas na ťažkom teréne veľa futbalovej krásy nepriniesol. V 55. minúte Ďubekov center našiel na hranici šestnástky Tótha, ktorého dobre mierenú strelu odvrátil jeden z obrancov hostí na roh. Ružomberčania sa vrátili do zápasu v 73. minúte, keď zmätky v domácej obrane využil Ďungel a zblízka skóroval. Odpoveď domácich prišla okamžite. Aktívny Hrnčár posadil center na hlavu Kovaľa, ktorý svojim druhým gólom v zápase zvýšil na 3:1. V závere sa hostia snažili, ale domáci si víťazstvo ustrážili.