MFK Zemplín Michalovce - ŠKF Sereď 0:2 (0:0)
Góly: 56. a 83. Lačný

Pred úvodným výkopom odovzdala trojnásobná olympijská víťazka v biatlone Anastasia Kuzminová cenu pre najlepšieho hráča MFK v zimnej časti Igorovi Žofčákovi. Prvý polčas nepriniesol veľa futbalovej krásy. Tímy mali problémy s kombináciami na náročnom teréne a brankári nemuseli riešiť zložitejšie situácie.

Druhý polčas bol futbalovejší a už v 48. minúte boli blízko ku gólu hostia, ale Fábryho streľa ľavačkou skončila na žŕdke Markovičovej bránky. Domáci sa nepoučili, po ďalšom pokuse Fábryho neustrážili Lačného, ktorý poslal Sereď do vedenia - 0:1. Brankár domácich Markovič si o desať minút poradil so strelou Enejiho Mosesa. V 76. minúte mohol vyrovnať Ošima, ale pred odkrytou bránkou netrafil loptu podľa predstáv. Mrzieť ho to mohlo dvojnásobne, pretože v 83. minúte po chybe Vaška skóroval opäť Lačný - 0:2. Domáci sa už k ofenzívnemu tlaku nedostali, tri cenné body získali hráči Serede.