MFK Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok 2:1 (1:1)
 Góly: 38. Žofčák (11 m), 87. Zuberu - 32. Regáli. Rozhodovali: Ochotnický - Vorel, Straka, ŽK: Bednár, Soler, Trusa, Mendez, Žofčák, Tandir - Kojnok, Madleňák, Maslo, Brenkus
MFK Zemplín Michalovce: Dráb - Magda, Vaško, Soler, Mendez - Bednár - Phillips (62. Zuberu), Ošima (46. Adekuoroye), Žofčák (73. Tandir), Popovits (62. Diarra) - Trusa (90+. Neofytidis)
 MFK Ružomberok: Krajčírik - Čurma, Maslo, Luka, Mojžiš - Kojnok (60. Gerec), Múdry (60. Brenkus), Kochan, Zsigmund (60. Kostadinov), Madleňák - Regáli

Pekný futbalový moment priniesla už 2. minúta, v ktorej Ružomberčan Regáli namieril tvrdú strelu k vzdialenejšej žrdi, no brankár Dráb si poradil. Prvá polhodina zápasu priniesla skôr opatrný futbal, v ktorom dominovali defenzívy a brankári nemali veľa práce. Prvý polčas vygradoval v záverečnej štvrťhodine. V 32. minúte zahral Múdry rohový kop na Madleňáka, ktorého strelu Regáli usmernil do bránky domácich - 0:1. Náskok hostí však vydržal iba päť minút. Maslo fauloval v šestnástke Ružomberka Trusu a kapitán Michalovčanov Žofčák prestrelil brankára Krajčírika - 1:1.

Aj druhý polčas sa začal opatrne a výraznú príležitosť na skórovanie mal až v 64. minúte Regáli. Dostal sa za obranu domácich, ale jeho zakončenie zmaril brankár Dráb. Tímy si dávali pozor na defenzívu, aktívnejší však boli domáci. Viackrát sa dostali k štandardným situáciám a Mendez nasmeroval ich ôsmy rohový kop na Tandira, ktorý predĺžil na Zuberua a ten hlavou prekonal Krajčírika - 2:1. Hostia sa v nadstavenom čase dostali k pokutovému kopu po tom, čo michalovský hráč zahral rukou v šestkástke. Regáli však z pokutového kopu neskóroval, Dráb chytil jeho strelu.