MFK Ružomberok – FC Nitra 2:0 (0:0)
Góly: 79. Zsigmund, 90+. Regáli. Žlté karty: Zsigmund, Kostadinov - Celebi. Rozhodovali Dohál – Jánošík, Roszbeck – bez divákov.
Ružomberok: Krajčírik – Čurma, J. Maslo, Mrva, Mojžiš – Zsigmund – Gerec (77. Kubík), Kostadinov (87. Filinský), Brenkus (46. Múdry), Madleňák (87. R. Kružliak) – Regáli.
 Nitra: Trnovský – Tancík, Šuľa, Kolčák, Celebi – Zejnullahu (80- Regäsel) – Šefčík, Mustafič, Kurt (66. Franko), Kindsvater – Jendrišek.

Hneď na začiatku bolo dostatok vzruchu. V 3. minúte vypálil Madleňák a Trnovský reflexívne jeho ranu vytesnal. O tri minúty na to brankár Nitry vyrobil fatálny "kiks", avšak Regáliho pokus o lob bol dosť nepresný. V 12. minúte Kostadinov vysunul Regáliho, ten obišiel Trnovského a Kolčák pred bránou zabránil lopte v ceste medzi žrde. Až do prestávky boli smerom dopredu nebezpeční len Liptáci. V 25. minúte pohotovo z prvej, po prihrávke Gereca, zakončil Brenkus, no tesne minul ľavý dolný kút brány hostí. V 29. minúte išiel Gerec sám na Trnovského, no v tutovke stroskotal na nitrianskom brankárovi, ktorý zasiahol nohou. V sieti neskončila ani Maslova hlavička v 36. minúte.
      
Po zmene strán v 54. minúte sa k vážnejšiemu zakončeniu dostali hostia, keď mal po strele Kindsvatera Krajčírik plné ruky práce. Vzápätí na druhej strane Trnovský vychytal Gereca a v 57. minúte Nitranov po akcii Regáliho ratovala ľavá žrď. V 61. minúte Madleňák vybojoval loptu, Regáli bol úplne sám pred bránou Nitry, ale opäť neprekonal Trnovského. Ten o chvíľu na to kryl aj loptu z Maslovej hlavy. V 66. minúte v tíme hostí nastúpil Franko a po pár sekundách spálil veľkú príležitosť na skórovanie. V 68. minúte vo vlastnom veľkom vápne fauloval Jendrišek Múdreho, Kostadinov ale penaltu nepremenil. Reprezentant Severného Macedónska jedenástku kopol veľmi zle a Trnovský slabučkú strelu bez problémov kryl. V 79. minúte sa už Ružomberčania dočkali, loptu naservíroval Kostadinov a Zsigmund nekompromisne rozvlnil sieť. V 82. minúte Kostadinov spálil ďalšiu obrovskú šancu. V 84. minúte na opačnej strane poslal Franko center Jendriška hlavou iba do bočnej siete. Potom mal ďalšiu veľkú možnosť Regáli, ale veľmi zle s ňou naložil. V závere ešte Kubík prestrelil bránu Nitry. V nadstavenom čase po brejku MFK Zsigmund prihral Regálimu a bolo 2:0. Nitra sa po prehre rozlúčila s najvyššou súťažou.