FC Spartak Trnava - FC DAC 1904 Dunajská Streda 0:2 (0:0)

Góly: 56. Ramírez, 60. Nicolaescu. Rozhodovali: Kružliak - Hancko, Pozor, ŽK: Vlasko, Savvidis, Pačinda – Nebyla, Ramírez, Kružliak
Spartak: Rusov – Turňa, Grič, Mihal, Miković – Kóša (71. Kolesár), Savvidis – Cabral (83. Benovič), Vlasko (55. Yusuf), Yao – Pačinda (83. Olejník)      
DAC: Jedlička – Blackman (90. Sommer), Müller, Kružliak, Davis – Nebyla (46. Nicolaescu), Schäfer, Balić (90. Nije) – Divković (86. Zuberu), Kalmár, Ramírez (86. Andzouana)

Pred začiatkom stretnutia zablahoželali domáci k životnému jubileu brankárovi Františkovi Kozinkovi a trénerovi Dušanovi Radolskému. Následne si minútou ticha uctili prítomní úmrtie trénera Jána Hucka.
      
Celý prvý polčas sa hral obojstranne útočný futbal. Ani jednému mužstvu nevychádzali zakončenia, i keď šancí na oboch stranách niekoľko bolo. Už v 6. minúte tečovala trnavská obrana na roh nebezpečnú strelu Kalmára. O chvíľu strelu Divkoviča kryl Rusov a táto akcia sa vzápätí zopakovala. Domáci mali prvú príležitosť v 14. minúte, ale centrovanú loptu Vlaska zneškodnil brankár Jedlička. V 21. minúte hlavičkoval nad bránku DAC Pačinda po centrovanej lopte sprava. V 31. minúte po faule na Pačindu nevyužili domáci ponúknutú šancu z priameho kopu. Domáci mali do polčasu ešte dva rýchle kontraútoky, oba však so zbabranou koncovkou.  
      
V druhom polčase boli hostia futbalovejší a odhalili viacero slabín domácich. V 49. minúte kryl Rusov priamy kop Kalmára. V 56. minúte vnikol do otvorenej trnavskej obrany Ramírez, strelou po zemi prekonal Rusova a Dunajská Streda sa dostala do vedenia. O štyri minúty po centri z pravej strany a zaváhaní brankára Rusova upravil Nicolaescu hlavou na 0:2. Na druhej strane zneškodnil dve hlavičky domácich brankár Jedlička a v 78. minúte autor druhého gólu DAC najskôr prestrelil bránu a o dve minúty ju prehlavičkoval. Dunajská Strada tak v Trnave vyhrala tretíkrát za sebou.