ŠKF Sereď - MFK Zemplín Michalovce 2:0 (1:0)
 Góly: 6. Fábry, 88. Morong. Rozhodovali: Smolák - Vorel, Jánošík, ŽK: Slaninka, Bušnja - Ošima
Sereď: Yakubu – Morong, Michalík, Hučko, Mečiar – Danko (31. Potoma), Diaz (90. Šumský) - Bušnja (56. Jureškin), Fábry, Slaninka – Lačný
 Michalovce: Markovič – Magda, Soler, Bednár, Mendez – Neofytidis - Phillips, Ošima (77. Diarra), Žofčák, Popovits – Trusa (72. Tandir)

Od úvodnej minúty sa hral obojstranne svižný futbal. Do vedenia išli domáci už v 6. minúte, Fábry z priameho voľného kopu z 18-metrov elegantne ponad múr upratal loptu k žrdi. Na opačnej strane bol blízko k vyrovnaniu v 12. minúte Phillips, ktorého vychytal Yakubu a následne Žofčákovu gólovú strelu z 5-ky Slaninka hlavou odvrátil na bránkovej čiate. V 28. minúte Trusovu hlavičku zneškodnil Yakubu. Prebiehala 30. minúta, na Žofčákov center si vyskočil Bednár, s ktorého hlavičkou do stredu brány Yakubu nemal problém. V závere polčasu mal šancu Bušnja, jeho strelu odvrátil jeden z obrancov hostí.
      
Do druhého dejstra vstúpili aktívnejšie hostia. S pribúdajúcim časom sa čoraz viac tlačili pred domácu bránu, ale strelecké príležitosti neprichádzali. V 64. minúte Popovitsov center na prvú žrď Trusa hlavou poslal mimo. V 70. minúte Phillipsov center našiel na hranici malého vápna Solera, ten v záklone bránu ani netrafil. V závere hostia hrali vabank, ale ku koncovke sa nedostali, naopak po rýchlej kontre v 88. minúte sa presadil Morong, ktorý krížnou strelou prekonal Markoviča a rozhodol o osude stretnutia. V nadstavenom čase mohol ešte víťazstvo prikrášliť Potoma, ktorý z uhla mieril iba do gólmana.