Náš zdroj ho videl naposledy v piatok v jednom z trnavských supermarketov. Odvtedy však o známom slovenskom trénerovi nie je žiadna zmienka. Zistili sme, že po obci jeho prechodného bydliska v Brestovanoch pri Trnave kolujú reči, podľa ktorých mal poslať svojim dcéram z prvého manželstvá v piatok esemesku so slovami: „Veľmi vás ľúbim.“ Odvtedy však nič. Ani rodine a ani známym. „Prepáčte, ale nechcem o tom hovoriť, je to veľmi chúlostivé. Som zdrvená, že sa Milan stále neozval,“ povedala pre náš portál roztraseným hlasom počas telefonátu manželka Tatiana.

FOTO Utajovaný pohreb synčeka (†3) brankára Čontofalského: Pozrite, čo sa dialo na cintoríne?

V dedine kolujú viaceré verzie. „U nás v dedine sa hovorí všeličo. Počula som, že ešte vo štvrtok večer mal prísť domov. Mal sa tam zdržať niekoľko hodín. Vraj fajčil na dvore a potom odišiel. Sama nerozumiem tomu, že sa neozval rodine a ani nikomu inému,“ posťažovala sa krčmárka miestneho pohostinstva.

Jednou z príčin jeho zmiznutia a vyhadzovu z postu trénera slovenskej reprezentácie do 18 rokov mali byť problémy s alkoholom. Malatinský mal krčmu v Brestovanoch navštevovať len sporadicky. „Behom posledného mesiaca sa tu ukázal len raz. Pred dvoma týždňami. Poznala som ho len zbežne. Vždy bol milý. Pár krát prišiel do nášho pohostinstva pre liter vínka a odišiel. Taktiež sa aj prihovoril a vyzvedal, že čo je nové v dedine,“ dodala krčmárka.

Polícia začala pátranie

Muž je nezvestný od 10. 5. 2018, kedy ho o 19.00 h naposledy videl známy, ktorý ho doviezol do miesta jeho prechodného pobytu. Od uvedenej doby sa zdržiava na neznámom mieste a rodine nepodal o sebe žiadnu správu. Polícia vykonala od nahlásenia nezvestnosti po menovanom tri pátracie akcie. Policajti prepátrali viaceré lokality a do pátrania bola zapojená aj letka MV SR. Aj napriek viacerým úsiliam, aj z radov občianskej verejnosti, sa doposiaľ osobu nepodarilo vypátrať.

Čítajte viac k téme:

Šokujúce zistenia o nezvestnom trénerovi Malatinskom: Mal kradnúť alkohol, z jeho poslednej smsky mrazí!

Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie záhadne zmizol: Hľadá ho polícia!