Rok 2018 môžu v košickej Lokomotíve nazvať aj rokom plným prekvapení. Po tom, čo klub ukončil minulú sezónu v celoslovenskej druhej lige na solídnej štvrtej priečke, prišla výsledkovo zlá jeseň novej sezóny 2018/2019 a Košičania aktuálne zimujú na predposlednej pätnástej priečke."Na jeseň to nebolo dobré, hlavne čo sa týka výsledkov. V druhej polovici jesene to už bolo herne omnoho lepšie, žiaľ výsledky sa nedostavili. Ak mám byť úprimný, určite si viem predstaviť aj lepší rok ako bol rok 2018," zhodnotil rok v skratke pre internetovú stránku klubu, športový riaditeľ Róbert Jano.

Lokomotíva prežila klinickú smrť! Vstane po novom roku z mŕtvych?
Zdroj: FB Lokomotíva Košice

Klub, ktorý v posledných mesiacoch takmer ukončil svoju športovú činnosť zdá sa pokračuje ďalej. V hodine dvanástej vstúpil do Lokomotívy zahraničný investor, ktorého identita, ale zatiaľ stále nie je známa. "Po jeseni sme boli už klinicky mŕtvi, no stal sa malý zázrak, prišlo k resuscitácii a klub pokračuje ďalej. Aktuálne sa stále pracuje na určitých úkonoch, ktoré sú potrebné na to, aby sa klub previedol do rúk nového investora. Oficiálne predstavenie nového investora sa uskutoční až vtedy, keď budú všetky administratívno-právne záležitosti definitívne spracované. Tento proces by mohol byť ukončený okolo 10. januára.“

O výhru 1:0 s Dubnicou v poslednom jesennom kole prišli Košice v záverečnej minúte zápasu.
O výhru 1:0 s Dubnicou v poslednom jesennom kole prišli Košice v záverečnej minúte zápasu.
Zdroj: FB Lokomotíva Košice

Lokomotíva začína zimnú prípravu v pondelok 7. januára, pravdepodobne pod vedením trénerov, ktorí klub viedli aj na jeseň. Na úvodnom zraze by sa mala predstaviť takmer tridsiatka hráčov. V druhej polovici januára tím odcestuje premiérovo na sústredenie do Turecka. V krajine polmesiaca strávia Košičania takmer mesiac. V Turecku sa k tímu pripoja aj hráči z Južnej Ameriky, ktorí by mali počas jarnej časti sezóny vystužiť zostavu Lokomotívy.

Môže Vás zaujímať:

FOTO Nehorázny trapas na účet Vlhovej po heroickom víťazstve: Takúto lož si Slovenka nezaslúžila!

Z Cibulkovej luxusu odpadnete: Outfity za 100 000 eur, vzácne šperky či prepychový palác v Dubaji!

FOTO Daniela Hantuchová odhalila svoju pýchu: Ženy jej môžu v tichosti závidieť!